- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 653554 7 Inch Reinforced Beater Attachment Stainless Steel
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 653554 |
| Manufacturer Part # | 653554 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 36" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 653554 Material Stainless Steel, Weight 2.98 Lb
