RestaurantSupply.com is your trusted source for Arctic Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Arctic Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Arctic Air 65331 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Arctic Air 65331 8.3 Inch Aluminum Fan Blade with Corrosion-Resistant Finish
| Manufacturer | Arctic Air |
|---|---|
| Model Number | 65331 |
| Manufacturer Part # | 65331 |
| Height | 2.1" |
| Width | 8.3" |
| Depth | 9.05" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Arctic Air 65331 Fan Blade
