RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 653171 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 653171 1 Inch OEM Julienne Blade Stainless Steel Durable Construction
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 653171 |
| Manufacturer Part # | 653171 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2 lbs |
| Weight | 2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 653171 Julienne Blade