- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 653022 4.05 Inch Screw Thumb #10 X 3/8 Stainless Steel with Flat Head
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 653022 |
| Manufacturer Part # | 653022 |
| Height | 0.6" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 653022 E Screw Thumb #10 X 3/8 S Stl
