RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake aftermarket thermometers.
- Engineered to match existing Nor-Lake units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nor-Lake 653 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 653 Gauge -40 to 60 F 36 Inch Capillary Temperature Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 653 |
| Manufacturer Part # | 653 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 653 Temperature Gauge -40 To 60 F 36" Capillary, Norlake
