- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 65297 5.88 Inch Stainless Steel Panel Control with Durable Design
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 65297 |
| Manufacturer Part # | 65297 |
| Height | 1.25" |
| Width | 5.88" |
| Depth | 35.75" |
| Weight | 2.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 65297 Panel Control Wg 2436 30 3
