Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick aftermarket bar refrigeration.
- Engineered to match existing Perlick units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Perlick 65253 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 65253 5 Inch Axial Fan Electric Airflow Fan 115V 9W Energy Efficient
| Fits with Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 65253 |
| Manufacturer Part # | 65253 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 65253 115v 50/60hz 9w/8w
