RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 65230BL ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 65230BL 5.7 Inch Bottom Door Track for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 65230BL |
| Manufacturer Part # | 65230BL |
| Height | 1.2" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 23.25" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 65230BL Bottom Door Track