Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 65208 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 65208 Nut Filter Female Stainless Steel 1 Inch Female Threaded
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 65208 |
| Manufacturer Part # | 65208 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 65208 Nut Filter Female
