Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland 65190070 5.45 Inch Capacitor Electric OEM Component
Item:
#1457448
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 65190070 |
| Manufacturer Part # | 65190070 |
| Height | 2.85" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 2.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland 65190070 5.45 Inch Capacitor Electric OEM Component
$221.08
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 65190070 Capacitor