RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke food display overhead lighting.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 651428 food display overhead lighting
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 651428 2.05 Inch Electric Bulb Fluorescent 18w with Mounting Hardware
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 651428 |
| Manufacturer Part # | 651428 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 23.75" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 651428 Voltage 120 V Ac, Electrical Wattage 18, Includes Mounting Hardware And Three Direct Connect, Electrical Connectors
