RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Duke units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Duke 651428 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 651428 0.7 Inch T4 Electric Bulb with Hera Fixture
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 651428 |
| Manufacturer Part # | 651428 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 19.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 651428 Bulb 18w 120v T4 Hera Fixture
