Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket knife sharpening supplies.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 6509130&6509142 knife sharpening supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 6509130 and 6509142 2 Inch Sharpening Stone Set with Durable Material
| Fits with Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 6509130&6509142 |
| Manufacturer Part # | 6509130&6509142 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Gambia |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 6509130&6509142 Sharpenin Stone Set, Sharpening Stone Has .250 Hole Ahd The Truing Stone Has .323, Hole Od Is 1.984 On Both The One With The Hole In The, Cover Is For Small Hole -sharpening, Univex Slicer 6509 7510 7512 7515 8510 8512
