RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex knife sharpening supplies.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 6509130 knife sharpening supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 6509130 0.25 Inch Truing Stone for Univex Slicer Models
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 6509130 |
| Manufacturer Part # | 6509130 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 6509130 Truing Stone Only Has .323" Hole X 1.984" Od, Univex Slicer 6509 7510 7512 7515 8510 8512
