RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 6509093A cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 6509093A 3.35 Inch Foot Kit for Univex Patty Press 4 Packs
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 6509093A |
| Manufacturer Part # | 6509093A |
| Height | 1.9" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 6509093A Foot Kit Patty Press (4pk)
