- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Lang 65-72804-10 Grease 2.2 Inch Food Grade High Temperature Lubrication
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 65-72804-10 |
| Manufacturer Part # | 65-72804-10 |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 65-72804-10 Grease 800 Deg. Fda 21cfr
