RestaurantSupply.com is your trusted source for Federal Industries cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Federal Industries dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Federal Industries 65-19300 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Federal Industries 65-19300 33 Inch Night Curtain with Impact-Resistant PVC
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 65-19300 |
| Manufacturer Part # | 65-19300 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 34" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 65-19300 Night Curtain 33.0 X 56.0
