Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hussmann aftermarket toasters and breakfast equipment.
- Engineered to match existing Hussmann units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hussmann 65-048-10S toasters and breakfast equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hussmann 65-048-10S 2 Inch Relay N.o. 240v Electric 8 Tab Terminal
| Fits with Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 65-048-10S |
| Manufacturer Part # | 65-048-10S |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 65-048-10S Relay (8) 1/4" Tab Term N.o. 240v, Prince Castle Toaster 428 428-bx 428-ql Hpc-2a/2af
