Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Prince Castle units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Prince Castle 65-037S cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 65-037S 6.5 Inch Electric Heater Relay For Prince Castle Toaster
| Fits with Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 65-037S |
| Manufacturer Part # | 65-037S |
| Height | 3.13" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 1.13" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 65-037S Heater Relay, Prince Castle Toaster Tx-208bk Stb-(11 22 36bf)
