Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 6493 18 Inch High-strength Steel Sprocket Gear with Bolted Hub
Item:
#1482850
Technical details
| Manufacturer | Hardt |
|---|---|
| Model Number | 6493 |
| Manufacturer Part # | 6493 |
| Height | 4.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 11.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 6493 18 Inch High-strength Steel Sprocket Gear with Bolted Hub
