Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 648 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 648 Blade Assembly 11-3/4 Inch Scalloped for Food Prep Redco
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 648 |
| Manufacturer Part # | 648 |
| Height | 1" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 648 Blade Assembly 3/16" Cut, 15 Blades 11-3/4" Overall 1/4"-20 X 1-1/2" Ctrs, Scalloped, Lincoln Redco 0643n 0643sgn 0644n 0644sgn 0646n, Econo Pro Tomato Pro
