- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 647899 1/4 Inch Mach Screw Stainless Steel - durable for food equipment
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 647899 |
| Manufacturer Part # | 647899 |
| Height | 0.44" |
| Width | 0.44" |
| Depth | 0.63" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 647899 E Screw Mach 1/4 20 X 3/8 Trs