RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 64625101 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 64625101 12 Inch Baffle Assembly Stainless Steel - OEM Component
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 64625101 |
| Manufacturer Part # | 64625101 |
| Height | 0.65" |
| Width | 12" |
| Depth | 14.8" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 64625101 Baffle Assy
