RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 64503 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 64503 6.9 Inch Motor Pump Condensate for Refrigeration
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 64503 |
| Manufacturer Part # | 64503 |
| Height | 5.65" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 6.95" |
| Weight | 3.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 64503 Motor Pump Condensate
