- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 644734 10-32 Inch Screw Polished Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 644734 |
| Manufacturer Part # | 644734 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 644734 E Screw 10 32x 18 8 Ph Trs Hd
