RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket countertop warmers and display cases.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW 644635-05 countertop warmers and display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 644635-05 4 Inch Thermostat Assembly Model Type Sp 450 F Temperature
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 644635-05 |
| Manufacturer Part # | 644635-05 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 644635-05 Thermostat Assembly Model Type Sp, Mount Bracket Type - 5, Temperature 450 F., 30a - 277 Vac, , Apw/wyott Models Used On, , Egd-48 Egd-72 Egd48 Egd48gb Egd72 Egd72gb
