Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln equipment stands and filler tables.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 644 equipment stands and filler tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 644 12 Inch Stainless Steel Tomato Slicer Pro with Precision Cutting
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 644 |
| Manufacturer Part # | 644 |
| Height | 12" |
| Width | 12" |
| Depth | 22" |
| Weight | 13.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 644 Tomato Slicer 1/4 Tomato Pro
