Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Lincoln 643 12 Inch Stainless Steel Tomato Slicer Manual Operation 3/16 Inch
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 643 |
| Manufacturer Part # | 643 |
| Height | 12.25" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 14.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 643 Tomato Slicer 3/16
