RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 642626-06 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 642626-06 Gasket 8 Inch with High-Grade Elastomer Sealing
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 642626-06 |
| Manufacturer Part # | 642626-06 |
| Height | 2.05" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 642626-06 Gasket
