RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 642625-14 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 642625-14 3.25 Inch Assy Knob Stainless Steel Replacement
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 642625-14 |
| Manufacturer Part # | 642625-14 |
| Height | 1" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 642625-14 Assy Knob
