RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 64257301 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 64257301 Clamp 5.5 Inch Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 64257301 |
| Manufacturer Part # | 64257301 |
| Height | 0.65" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 10.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 64257301 Clamp
