FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 64130 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 64130 21 Inch Back Wall Gas OEM Part for Middleby Marshall Ovens
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 64130 |
| Manufacturer Part # | 64130 |
| Height | 10" |
| Width | 21" |
| Depth | 26" |
| Weight | 90 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 64130 Parts Back Wall Rh Ps57 0/555