Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Insinger aftermarket waste disposal equipment.
- Engineered to match existing Insinger units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Insinger 6410-02604 waste disposal equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Insinger 6410-02604 Float Switch 3.5 Inch Stainless Steel Liquid Control
| Fits with Manufacturer | Insinger |
|---|---|
| Model Number | 6410-02604 |
| Manufacturer Part # | 6410-02604 |
| Height | 2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Insinger 6410-02604 120-240vac With Washer, Insinger
