- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Structural Concepts 64016AL06500 1 Inch Bumper Aluminum for Refrigeration Equipment
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 64016AL06500 |
| Manufacturer Part # | 64016AL06500 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 65" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 64016AL06500 Extrusion Bumper Ext Boston