Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Jade Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jade Range 64010218383 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 64010218383 2 Inch Thermostat for Dishwasher Controls Heat Resistant
| Fits with Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 64010218383 |
| Manufacturer Part # | 64010218383 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 64010218383 T Stat 195 F Fixed Rigid Bulb 1/4" X 6-1/2" Long., Product - Type 102t Stemco, Jackson Diswasher Temp Star 200b
