Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson faucet and drain accessories.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 64010030623 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 64010030623 1/2 Inch NPT Watts Vacuum Breaker Repair Kit
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 64010030623 |
| Manufacturer Part # | 64010030623 |
| Height | 3.13" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 64010030623 Watts Vacuum Breaker Repaair Kit 1/2" Npt, 1" Dia X 1" Wide And 1" Id X 1/16" Thick O-ring, For Vacuum Breaker # 56-1033
