RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 6401-011-66-55 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 6401-011-66-55 7.05 Inch OEM Thermostat Rinse Regulator for JP24 and 24
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 6401-011-66-55 |
| Manufacturer Part # | 6401-011-66-55 |
| Height | 1.55" |
| Width | 7.05" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 6401-011-66-55 Kit Thermostat Rinse Reg. Jp24 & 24