RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 6401-004-60-64 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 6401-004-60-64 9 Inch Drain Quench Dish with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 6401-004-60-64 |
| Manufacturer Part # | 6401-004-60-64 |
| Height | 9" |
| Width | 9" |
| Depth | 24" |
| Weight | 3.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 6401-004-60-64 A Kit Drain Quench Dishstar Ht & Ht E
