RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 6401-004-29-74 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 6401-004-29-74 Width 0.85 Inch OEM Update Memory Cartridge
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 6401-004-29-74 |
| Manufacturer Part # | 6401-004-29-74 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.65" |
| Weight | 40.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 6401-004-29-74 Service Kit Program Update Memory Cartri
