RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 6401-004-13-59 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 6401-004-13-59 Combo for Medium Workload Control with Automation
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 6401-004-13-59 |
| Manufacturer Part # | 6401-004-13-59 |
| Height | 6.3" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 8.6" |
| Weight | 1.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 6401-004-13-59 A Kit Crew 66 Plc Combo For Service
