RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 6401-004-00-23 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 6401-004-00-23 Kit 3.05 Inch Phase Conversion Electric Component
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 6401-004-00-23 |
| Manufacturer Part # | 6401-004-00-23 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 6401-004-00-23 Kit Ht180 Hh V Phase Conversio
