RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 6401-003-84-04 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 6401-003-84-04 9 Inch Door Interlock for Tempstar Refrigeration
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 6401-003-84-04 |
| Manufacturer Part # | 6401-003-84-04 |
| Height | 2.45" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 6401-003-84-04 Kit Tempstar Door Interlock