FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 6401-003-12-96 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 6401-003-12-96 6.3 Inch Electric Heater Kit - 10 kW Performance
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 6401-003-12-96 |
| Manufacturer Part # | 6401-003-12-96 |
| Height | 3.15" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 19.75" |
| Weight | 3.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 6401-003-12-96 Heater Kit 480v/10kw
