RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 6401-003-11-77 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 6401-003-11-77 Stainless Steel Float Switch Bracket with Durability
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 6401-003-11-77 |
| Manufacturer Part # | 6401-003-11-77 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 6401-003-11-77 A Kit Float Switch Bracket