RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 6401-003-10-51 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 6401-003-10-51 5 Inch Impeller Replacement for Wash Pump
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 6401-003-10-51 |
| Manufacturer Part # | 6401-003-10-51 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 6401-003-10-51 A Kit Wash Pump Impeller Replacement
