RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 6401-003-10-43 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 6401-003-10-43 Motor Kit Replacement for Jackson Refrigeration
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 6401-003-10-43 |
| Manufacturer Part # | 6401-003-10-43 |
| Height | 13" |
| Width | 13" |
| Depth | 24" |
| Weight | 35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 6401-003-10-43 A Kit P/w Motor 200 230/60/3 Repla
