- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 6401-003-10-31 5.1 Inch Electric Heater Replacement Kit
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 6401-003-10-31 |
| Manufacturer Part # | 6401-003-10-31 |
| Height | 5" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 19.6" |
| Weight | 6.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 6401-003-10-31 A Kit 460v 15kw Heater Replacement
