- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 6401-003-10-14 Actuator Switch OEM Replacement - Jackson
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 6401-003-10-14 |
| Manufacturer Part # | 6401-003-10-14 |
| Height | 1.75" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 6401-003-10-14 A Kit Actuator Switch 17239 Replacement