- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Federal Industries 64-12794 .88 Inch by .94 Inch Aluminum Extrusion Channel with Precision Fit
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 64-12794 |
| Manufacturer Part # | 64-12794 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 17.1" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 64-12794 Extrusion Channel .88 X .94
