RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 639L coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 639L 1.75 Inch Faucet Red Ergonomic Handle Stainless Steel
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 639L |
| Manufacturer Part # | 639L |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 639L Handle Faucet (red)
